Dodatki
Szyba fazowana

Fazowanie polega na wytworzeniu szerokiej fazy na krawędzi szkła, która załamując światło, wytwarza nietypowy efekt wizualny. Proces ten nadaje szczególnych walorów estetycznych, dlatego ma istotne znaczenie w produktach wyposażenia wnętrz.

System cichego domyku do szuflad

TANDEM podnosi wartość mebli oferując wysoki komfort obsługi. Można go stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Zastosowanie prowadnicy TANDEM powoduje, że nawet maksymalnie obciążone szuflady standardowe i szuflady z wysokim frontem poruszają się płynnie. Natomiast dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.

Bezuchwytowy system do drzwi

TIP-ON do drzwi bez uchwytów Mechaniczne wspomaganie otwierania drzwi bez uchwytów Lekkie naciśnięcie wystarczy i drzwi mebli otwierają się wystarczająco szeroko, żeby można było łatwo i wygodnie uchwycić front i dalej go otworzyć. Bez względu na to, czy drzwi zrobione są z drewna, szkła czy metalu - TIP-ON można zastosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i w połączeniu z wszystkimi zawiasami CLIP top bez sprężyny.

Cichy domyk

Ciche i delikatne zamykanie szafek meblowych dzięki Airtic! Airtic jest produktem innowacyjnym, zastosowano w nim opatentowany na terenie Unii Europejskiej mechanizm pneumatyczny, który pozwolił uzyskać zmienną charakterystykę tłumienia odgłosu trzaskających szafek. Dzięki temu podczas silnych uderzeń amortyzator stawia maksymalny opór potrzebny do wyhamowania uderzenia, a jednocześnie nie powoduje efektu odstających drzwiczek, przy końcowym domykaniu, gdy siła nacisku jest minimalna.

Meble Dworak, Przewrotne 572 k/Rzeszów (obok szkoły)

Telefon: 602 233 083, 514 239 131
E-mail: kontakt@dworakmeble.pl

Mapa strony

Realizacja: Strony WWW Rzeszów Zdzislowicz.pl