O firmie

Firma MebleDworak istnieje na rynku od 1994r. Już od samego początku skupialiśmy wokół siebie wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie stolarstwa.

Specjalizujemy się w handlu jak i produkcji wysokiej jakości mebli w okleinach naturalnych, z płyt laminowanych oraz z litego drewna. Oferujemy Państwu szeroki asortyment mebli stylowych i nowoczesnych. Wyposażamy salony, jadalnie, sypialnie, pokoje młodzieżowe według naszych projektów, bądż wzorów indywidualnych.

W naszych wyrobach znajdują zastosowanie wysokiej jakości akcesoria i półprodukty wielu renomowanych firm. W swoich produktach łączymy modę, tradycję i technologię, co sprawia że nasze meble dają klientowi poczucie luksusu i funkcjonalności.

Dla wymagających nie wykluczamy możliwości zmiany wymiarów czy wzornictwa, gdyż naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom obecnych i przyszłych klientów. Firma MebleDworak to doświadczenie, precyzja i solidność, wykwalifikowani pracownicy, jakość, styl i trwałość.


Niniejsza strona internetowa nie stanowi oferty w rozumieniu prawnym i jest publikacją jedynie w celach informacyjnych. W ramach polityki stałego ulepszania produktów, Meble Dworak zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili zmian w odniesieniu do specyfikacji opisanych i przedstawionych produktów. Ze względu na ograniczenia techniczne kolory widoczne na fotografiach lub ilustracjach mogą nieco różnić się od rzeczywistych kolorów. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielane w jakiejkolwiek postaci oraz jakąkolwiek techniką części lub całości niniejszej oferty bez uprzedniego pisemnego zezwolenia Meble Dworak jest zabronione.

Meble Dworak, Przewrotne 572 k/Rzeszów (obok szkoły)

Telefon: 602 233 083, 514 239 131
E-mail: kontakt@dworakmeble.pl

Mapa strony

Realizacja: Strony WWW Rzeszów Zdzislowicz.pl